Pradžia arrow Tekstai arrow Cigunas arrow Ko galima išmokti iš medžio?
Ko galima išmokti iš medžio?

            Susitapatinę su medžiu, sugebėsite tai suprasti. Tapę medžiu, jūs savo kūne pajusite energiją, kurią gaunate iš Žemės ir Dangaus. Virtus medžiu, stovint taip, kaip stovi medis, pailgėja ir gyvenimo trukmė. Tokia praktika išsprendžia daug amžiaus problemų. Tapę medžiu, susitapatinę su juo, galite suprasti, kaip tokia praktika gali išgydyti daugelį ligų. Ir mes mokysimės atstatyti savo organizmą.

            Didžiųjų Meistrų patirtis ir tūkstančių metų praktikos parodė, kad imituodami medžio pozą ir susitapatindami su medžiu mes tikrai prailginame gyvenimą. Labai greitai žmogus pajunta, kaip grįžta jo gyvybinė energija. Todėl sveikatos požiūriu Didžiojo medžio praktika ilgina gyvenimo trukmę. Čigongo požiūriu šis pratimas leidžia susijungti su visu Kosmosu. Mes suvienijame Dangų, Žmogų ir Žemę – trys išoriniai Juaniai sujungiami į vienumą. Iš pradžių praktikuojantysis įsivaizduoja esąs didžiulis medis, vėliau šis vaizdinys išnyksta ir lieka Didžiulis Žmogus, visa tai suvienijęs savyje. Žinoma, tai nutinka ne iš karto, o palaipsniui. Kinijoje sakoma: „nepabandę praktikuoti Didžiojo medžio, neįstengsite suprasti, ką jis reiškia“. Džun Juan čigongo filosofija sako, kad gamtą ir Visatą galima suprasti tik grįžus į ją, susiliejus su ja. Tapatindamiesi su medžiu, mes tampate gamtos dalimi ir susiliejame su ja.

            Be abejo, mes nesame medžiai, tačiau stovėdami medžio pozoje, galime šį tą jausti. Senovės meistrų patirtis, patvirtinta tūkstančių praktikuojančiųjų, rodo, kad kasdien atliekama tokia praktika leidžia susijungti su Dangumi, Žeme ir visa Visata, ir mokytis pažinti mus supantį pasaulį. Šis Džun Juan čigongo principas teigia, kad susijungę su Dangumi ir Žeme, sugebėsime suprasti, kas yra Dangus, Žemė ir Visata. Tada mes lengviau pasieksime dar vieną praktikos tikslą: tvirtą sveikatą, ilgaamžiškumą ir harmoniją.

  

Siui Mintanas, Tamara Martynova

Džun Juan čigongas

 

Pirmasis kelio etapas

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai