Pradžia arrow Tekstai arrow Reiki arrow Apie Reiki
Apie Reiki

Kas yra  Reiki?

Reiki yra viena iš taikomų gydymo energija formų. Energetinis gydymas naudoja Chi (ci), sustiprindamas žmogaus energetinę sistemą (aurą) ir, atitinkamai, fizinį kūną. Chi - tai terminas, naudojamas Kinijos mistikų bei kovos menų meistrų, apibūdinant jėgą, iš kurios sudaryta visa Visata.

Reiki yra labai lengvai išmokstama, labai lengvai taikoma, ir nauda suteikiama visiems. Tai yra viena iš daugelio gydymo formų naudojančių natūralią gyvybinę energiją. Štai keletas gydymo formų, naudojančių Chi/KI: Chi Gong, Praninis gydymas, Tai chi. Visos jos panašios,  skiriasi tik energijos panaudojimu, jos valdymu.

Kadangi žodis Reiki - reiškia Universalią Gyvybinę Energiją, jis kalba apie energiją, o ne apie specifinę jos panaudojimo techniką, kurios moko Reiki meistrai. Techniką įprasta vadinti Usui gydymo sistema nuo jos įkūrėjo Dr. Mikao Usui vardo.

Reiki gali praktikuoti bet kokį tikėjimą išpažįstantys žmonės. Vienintelis, galbūt, reikalingas dalykas norint praktikuoti Reiki - tai noras pagelbėti sau bei kitiems.
Vykstant Reiki seansui, gydantysis ir pacientas gali jausti visiškai skirtingus pojūčius ties gydančiojo rankomis. Tai dažniausiai pasireiškia šiluma, kutenimu, šiurpuliais, šalčio pojūčiu. Kartais nėra nieko juntamo ir potyriai kiekvieną seansą gali skirtis. Pastebėjimas, jog žmonės turintys rimtų sveikatos sutrikimų, dažnai jaučia stipresnius Reiki pasireiškimo pojūčius. Ar yra paaiškinimas šiems pojūčių skirtumams? Iš tiesų Reiki savaime neturi jokių pojūčių charakteristikos. Tai, ką jūs jaučiate seanso metu, yra organizmo reakcija į Reiki tekėjimą juo. Reiki išeina iš gydančiojo per jo delnus. Ji, keliaudama iš gydančiojo rankų, reaguoja į gydomo paciento audinius. Tai yra vadinama poliarizacija. Vieni yra jautresni, kiti ne taip, tiems procesams, kurie tuo metu vyksta jų organizme. Kadangi Reiki seanso metu tuo pačiu gydo ir gydantįjį, tai tiek gydantysis, tiek pacientas patiria skirtingus pojūčius savo kūnuose, protuose bei dvasioje.

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai